Please Enter a valid category name

Editor Picks

Polls

Kafkasya’ya hiç dönmeyi düşündünüz mü?

Stay Connected

Latest Comments

assalamualaikum müslüman kardeşler Ben bütün Çeçenler adına size yazıyorum. biz gıda ihtiyaca. bize yardım eder misiniz.

Avatar
mahranFebruary 17 2013,Proje Marsho,Slayt

Olayı çözmüş arkadaş. Dağılın beyler. Kapatın siteyi. Bırakın kalemleri. Mevzu halledildi. Bu birikim, bu vizyon, bu analiz yeteneği, bu perspektif, bu algı seviyesi, bu hoşgörü, bu üslup, bu entellektüel seviye... İşte yıllardır beklenen, tüm sorunları halledecek yaklaşım. Teşekkürler Caner.

Avatar
shafitJanuary 25 2013,Köşe Yazıları

arkadaşlar sizleri saygıyla selamlıyorum öncelikle. neden fikirlere saygı göstermeden direkt olarak saldırıya geçtiğinizi hiç anlamıyorum. ben genç bir Çerkesya yurtseveriyim. bu akım giderek büyüyecek ve bir çığ gibi önündeki tüm engelleri ezip geçecektir, bunu unutmayın öncelikle. sizin kardeşlik türkünüze gelince.. anladığım kadarıyla birleşik kafkasya hayali içindesiniz ama bu imkansız. bunu siz de bildiğiniz halde sırf kendinizden sosyal medyada biraz söz ettirebilmek için Çerkesya idealine zarar veriyorsunuz. birleşik kafkasyacıysanız o zaman azerbaycan ermenistan ve gürcistanı da içine alan bi yapılanma kurmalısınız. hem olmaz ama diyelim ki bi devlet kuruldu bir kafdiye.. bu devlette hangi dil konuşulacak ? bi söyleyin lütfen. yaw nerden baksanız haksız ve saçma bir uğraş içindesiniz arkadaşlar. adigeler yani Çerkesler artık uyandı. başkalarının uşaklığını yapmaktan bıktılar. abhazya yı rusya ilhak etti çeçenistan zaten bağımsız olamadı. bari Çerkesya bağımsız olsun. biz Çerkesler Çerkesya da yaşaak istiyoruz. geri kalan halklar da kendi başlarının çaresine baksınlar. biz kimseden yardım istemiyoruz kimse de bizden yardım istemesin.... yayınlayın lütfen yorumumu da.. saygılar. Bir gün sizleri Çerkesya da misafir etmekten onur duyacağımızı da belirtmek isterim..

Avatar
k'uek'ue CanerJanuary 24 2013,Köşe Yazıları

suriyede ki adıge kardeşlerimizin abhazya'ya gitmeleri için uğraş vereceğinize türkiyede konuk etmek için uğraşalım abhaz devletinin adıgelere olan tuttumunu bildiğiniz halde nedir bu imza kampanyası bırakın abazaların yurdunda adıgeleri yerleştirmeyi adını dahi anmayalım abhazyanın.bu çerkes dernekleri artık kış uykusunda uyanın orada yöneticilik yapanlar gerekirse kapı kapı dolaşın yardım toplatyın yemeli içmeli toplantılarda atıp tutarak adıgelik yapmayı bırakın artık görevinizi yapın yada bırakın yapacaklar gelsin yoksa aldığınız beddualar size iyilik getirmeyecek bunu bilesiniz

Avatar
VURAL CANKIRJanuary 8 2013,Haberler,Slayt

good!

Avatar
rarpaffexDecember 3 2012,Haberler,Slayt

Birazdan bu sezonun ilk programı başlıyor sanırım. Geçtiğimiz sezon programların tamamını internetten izledim. İlk defa tv'den izlemeye hazırlanırken sitenizi açtım ve Marje nin nasıl başladığının hikayesini de öğrenmiş oldum. Çerkeslerin kendilerini anlatma sorunu var bu ülkede. Bu sorunu aşmak için önemli bir adımdır Marje. Hem bu eşşsiz katkı hem de başarılı sunumunuz için tebriik ediyorum sizleri.

Avatar
Serhat AbzakhNovember 3 2012,Köşe Yazıları