Kafkasya Forumu "No Sochi" Standı ile İzmir Fuarı'nda

Kafkasya Forumu İzmir 81. İzmir Enternasyonal Fuarında bir stand açarak kamuoyunu Kafkasya’nın gündemine dair bilgilendiriyor.

31 Ağustos Cuma günü saat 18.00’de açılışı yapılan İzmir Fuarında özellikle Sochi Kış Olimpiyatları hakkında çalışma yapan grup üyelerimiz yazılı ve görsel materyaller ile katılımcıların dikkatini çekmeyi amaçlıyor.

“Türkiye’nin en eski fuar organizasyonu” ünvanını taşıyan İzmir Fuarı, her yıl topladığı 1,5 milyon civarında ziyaretçisi ile ciddi bir enformasyon zemini olarak öne çıkıyor. Üst düzey bürokratların, iş adamlarının ve bölge halkının yoğun şekilde katılım sağladığı etkinlik geniş kitlelere ulaşmak için uygun bir fırsat sunmakta.

Diasporanın yanı sıra tüm Türkiye kamuoyunun da hedef kitle olarak belirlendiği bu organizasyonda Kafkasya Forumu aktivistleri olarak tüm Kafkasyalıları yanımızda görmekten mutluluk duyarız. 31 Ağustos – 9 eylül 2012 tarihleri boyunca açık olacak fuarın ziyaret saatleri 16:00 – 23:00 olup, standımızı da bu tarihler ve saatler dahilinde ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın